Více než 3.256.118 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.042 výrobků

Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545

č. výrobku TA-RD545
print tisk
Hodnocení zákazníků (35)
35 Hodnocení zákazníků
4.77 5 hvězdiček
Video
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
14 002,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS

Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545

 • Analyzátor segmentového složení těla s konektivitou Bluetooth
  Díky profesionální dvoufrekvenční technologii poskytuje lékařsky přesná měření složení těla
 • Možnost vyhodnocení různých měřených veličin pomocí aplikace My Tanita
  Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů
Figure: Můj trénink je efektivní, protože znám složení svého těla!
Můj trénink je efektivní, protože znám složení svého těla!
Spolehlivé určení složení těla je důležitým krokem k lepšímu porozumění vlastnímu tělu. Teprve pak zjistíte, zda změna stravování nebo sportovní program skutečně funguje. S pomocí těchto informací můžete adekvátně revidovat a upravovat tréninkové plány, aby byl váš osobní trénink co nejefektivnější.
Figure: Lékařsky přesné měřené hodnoty v pohodlí domova – dvoufrekvenční technologie
Lékařsky přesné měřené hodnoty v pohodlí domova – dvoufrekvenční technologie
Tanita RD-545 využívá úžasně přesné technologie dvoufrekvenční reaktance, kterou jinak používají pouze profesionální lékařské měřicí přístroje BIA. Změny podílu vody a svalové hmoty se přitom určují samostatně, což u jednodušších BIA vah není možné.
Figure: Segmentová analýza – přesná měření pro každou oblast vašeho těla
Segmentová analýza – přesná měření pro každou oblast vašeho těla
Při segmentové analýze se svalová hmota, kvalita svalů a hmotnost tuku měří a zobrazují samostatně pro každý segment těla. Díky tomu můžete ještě přesněji sledovat a optimalizovat rehabilitaci po úrazu nebo silový a vytrvalostní trénink.
Figure: Měření a klasifikace svalové hmoty: Váš osobní motor pro spalování kalorií
Měření a klasifikace svalové hmoty: Váš osobní motor pro spalování kalorií
Více svalové hmoty také znamená, že tělo spaluje více kalorií i v klidu. Tanita RD-545 ukazuje hmotnost svalů ve vašem těle, přičemž zohledňuje jak kosterní, tak hladké svalstvo. Na displeji váhy i v přehledné aplikaci se vám pak zobrazí hodnocení svalové hmoty.
Figure: Vždy mějte přehled o kvalitě svých svalů
Vždy mějte přehled o kvalitě svých svalů
Vedle svalové hmoty váha RD-545 také měří a vyhodnocuje kvalitu svalů. To je důležitá hodnota prokazující úspěšnost fyzických aktivit. Platí to zejména také v procesu stárnutí.
Figure: Hodnota tělesné stavby – tělesný tuk a svalová hmota
Hodnota tělesné stavby – tělesný tuk a svalová hmota
Parametrem hodnoty tělesné stavby váha RD-545 ukazuje a hodnotí poměr mezi tělesným tukem a svalovou hmotou. S těmito znalostmi můžete cíleně přizpůsobit svůj trénink a udržitelným způsobem zlepšovat svůj zdravotní stav. Tuk, a zejména nebezpečný viscerální tuk, je příčinou mnoha chronických onemocnění, jako je cukrovka typu 2, vysoký krevní tlak nebo kardiovaskulární onemocnění. Tento druh tělesného tuku je třeba eliminovat a pomocí správného konceptu tréninku a výživy jej lze snižovat.
Figure: Kolik je mi opravdu let? Metabolický věk
Kolik je mi opravdu let? Metabolický věk
Znalost metabolického věku může být nesmírně motivující. Metabolický věk je jasná hodnota, která vám poskytne informace o vašem tréninkovém pokroku. V průměru člověk ročně ztratí 200 gramů svalové hmoty a získá 200 gramů tukové hmoty. Pokud přijmete účinná protiopatření, klesají nejen kilogramy, ale i roky!
Figure: Aplikace My Tanita pro rozsáhlé možnosti hodnocení
Aplikace My Tanita pro rozsáhlé možnosti hodnocení
Váhu Tanita RD-545 můžete přes rozhraní Bluetooth připojit k aplikaci MyTanita na svém chytrém telefonu. V ní jsou výsledky vyhodnocovány, vysvětleny a zobrazovány jak v podobě tabulky, tak i v grafu. Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů!


technické údaje

 • Analyzátor segmentového složení těla Tanita RD-545 – profesionální vybavení pro analýzu vašeho těla v domácím prostředí
 • Analyzátor segmentového složení těla s bezdrátovým připojením – kompatibilní s aplikací My Tanita
 • Dvoufrekvenční technologie poskytuje mimořádně precizní, lékařsky přesné měření hodnot BIA, jaké je jinak dostupné pouze v profesionálních zdravotnických zařízeních
 • Celé vaše tělo je podrobeno segmentovému dvoufrekvenčnímu reaktančnímu měření a následně podrobně analyzováno
 • Analyzátor segmentového složení těla můžete připojit k aplikaci My Tanita a sledovat své pokroky, určovat si cíle a přizpůsobovat svůj trénink.
 • Kontrolujte svou kondici a dosahujte svých cílů! S naší jednoduchou, bezplatnou a nápaditou aplikací
 • Sledujte své pokroky – Sledujte své pokroky pomocí více než deseti různých veličin – od podílu svalové hmoty až po viscerální tuk
 • Měřené hodnoty: hmotnost, tělesný tuk, celková voda v těle, svalová hmota, hodnota tělesné stavby, kostní minerální denzita, bazální metabolismus, metabolický věk, index tělesné hmotnosti, viscerální tuk, 5 segmentových hodnot podílu tuku a 5 segmentových veličin podílu svalové hmoty
 • Nosnost váhy: 200 kilogramů
 • hmotnost v krocích po 100 gramech
 • velký displej – přehledné zobrazovací funkce
 • osobní údaje: 4 paměti; napájení pomocí 4 alkalických baterií AA (součástí balení); příkon max. 120 mA; měřící proud 50 kHz, 6,25 kHz, 100 μA; vážicí kapacita 200 kg/440 lb/31 st 6 lb
 • Společnost Tanita poskytuje při domácím použití záruku v délce 5 let
 • Společnost Tanita poskytuje při domácím použití záruku v délce 5 let

Analyzátor segmentového složení těla Tanita RD-545 – profesionální měřicí technologie pro domácí použití

Svou kondici můžete řídit pomocí bezplatné aplikace MY Tanita. Analyzátor segmentového složení těla RD-545 můžete zcela snadno připojit k aplikaci My Tanita a sledovat své pokroky, určovat si cíle a přizpůsobovat svůj trénink. V aplikaci se přehledně zobrazují jednotlivé naměřené hodnoty a osobní pokrok. Na základě přesných měřených veličin můžete své stravovací a tréninkové plány dokonale upravovat podle svého aktuálního stavu.

Aplikace My Tanita – Sledujte své pokroky

Analyzátor podílu tělesného tuku Tanita RD-545 zaujme především svou profesionální měřicí technologií, maximální přesností a rozsáhlými měřicími funkcemi. Přitom analyzátor tělesného tuku Tanita pomocí dvoufrekvenční technologie poskytuje mimořádně precizní, lékařsky přesné hodnoty BIA, jaké jinak poskytují pouze profesionální zdravotnická zařízení. S touto jedinečnou technologií je celé vaše tělo měřeno segment po segmentu pomocí dvoufrekvenční reaktance a podrobeno detailní analýze. Přitom se zvlášť měří paže, dolní končetiny a trup. Změny a individuální rozdíly v měření lze nyní analyzovat s lékařskou přesností a na základě toho odvodit opatření, která vám pomohou dosáhnout vašich osobních kondičních cílů.

Naučte se lépe rozumět svému tělu!

Spolehlivé určení složení těla je důležitým krokem k lepšímu pochopení těla. Teprve s ním zjistíte, zda změna stravování nebo sportovní program skutečně funguje. Díky tomu pak můžete revidovat a případně přizpůsobit své stravovací nebo tréninkové plány.

Záruční podmínky: Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.

Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545 Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.77 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Vanessa B. dne 31.3.2021 5
Ich bin total begeistert und zufrieden mit dieser guten Waage inkl. App. Ganzkörperanalyse dank Hand- und Fußsensoren. Detaillierte und differenzierte Messwerte des gesamten Körpers. 5 Sterne und Kaufempfehlung.
de od Patrick K. dne 30.3.2021 5
Ich war lange auf der Suche nach einer zuverlässigen Körperanalysewaage, die zudem neben den Fußsensoren ebenfalls über einen Handgriff verfügt, sodass die Messergebnisse mehr als nur die untere Körperhälfte zur Bewertung heranziehen. Die Tanita Körperanalysewaage RD-545 erfüllt alle meine Erwartungen im höchsten Maß.... [číst dále] Ebenfalls und mit kaufausschlaggebend war die umfangreiche App, die sich zuverlässig per Bluetooth verbindet und mir somit meine Fortschritte und Entwicklungen direkt, umgehend, fortlaufend und detailliert auf dem Handy bereitstellt und auch auswertet. Der Mehrpreis hat sich für mich definitiv gelohnt und ich kann dieses Produkt jedem körperbewussten und ambitionierten Sportler ans Herz legen. [zobrazit méně]
de od Daniel Raß dne 25.3.2021 5
Inwiefern diese Waage "medizinisch genau" ist wie auf der Herstellerseite beworben kann ich nicht sagen, denn dafür fehlen mir entsprechende Vergleichsmessungen. Allerdings habe ich einige Testmessungen durchgeführt um ein Gefühl dafür zu bekommen, wie konstant die Messwerte überhaupt sind. Ergebnis: Gewicht sehr konst... [číst dále]ant (Messwerte haben nur um 50g mal hin- und hergewechselt). Messwerte wie Körperbauwert, Viszeralfett, Stoffwechselalter, BMI und Knochenmasse waren komplett konstant. Messwerte wie Muskelmasse oder Körperfett hatten "größere" Abweichungen, wobei "größer" z. B. bei der Muskelmasse auf einen Unterschied von ca. 0,56% (zwischen Minimal- und Maximalwert) bezogen ist. Ich denke, das lässt sich verschmerzen. Allerdings muss auch ich sagen, dass die Kopplung mit der App nicht so einfach ist. In meinem Fall hat es gar nicht hingehauen, aber das kann auch an meinem Handy liegen. Denn mein Huawei P8 Lite ist bekannt dafür, dass das Bluetooth-Modul nicht sonderlich gut ist. Der Waage gebe ich hier also keine Schuld. Eventuell klappt das mit einem neueren Modell (und besserem Bluetooth-Modul) einfacher. Mit regelmäßigem Messen lässt sich mit dieser Waage sehr gut die eigene Entwicklung überprüfen und auch eventuelle Messfehler kann man auf diese Weise gut herausfiltern. Natürlich muss man dafür akribisch auf identische Messbedingungen achten. Ich würde diese Waage jederzeit wieder kaufen! [zobrazit méně]
de od Anonym dne 21.3.2021 5
Ich habe mir die Tanita RD-545 zugelegt für die Leistungsdiagnostik im Rahmen meiner nebenberuflichen Tätigkeit als Personal Trainerin. Ich bin sehr zufrieden mit der Waage und auch der damit zu verwendenden App. Die Bedienung ist einfach, die Werte vielfältig und ihre Kombination bietet einen wichtigen Mehrwert auf de... [číst dále]m Weg zur eigenen Zielerreichung - sei es Gewichtsreduktion, Muskelaufbau, dem Ausgleich von Dysbalancen etc. Auch für private Zwecke ist die Waage sehr gut geeignet, da sie in Kombination mit der App, die ausgewiesenen Werte inhaltlich und visuell verständlich darstellt und erklärt. Die Waage ist äußerst leicht und dadurch gut transportierbar. Wenn man barfuß auf die Waage steigt, sieht man allerdings direkt die Fußabdrücke. Entsprechend ist eine kurze Reinigung notwendig. Im Großen und Ganzen eine nicht günstige Investition, aber in meinen Augen ihren Preis wert. [zobrazit méně]
de od Edelgard Krause dne 14.3.2021 5
Ich bin sehr zufrieden. So kann man sehen das man richtig abnimmt und nicht Muskeln. Sehr viele Informationen liefert diese tolle Waage. Wobei es mehr als eine Waage ist. Es ist eine Investition in die Gesundheit. Wirklich ich kann es jedem ans Herz legen. Wasser, Knochen, vizerales Fett und Metabolisches Alter und v... [číst dále]ieles mehr. Klare Kaufempfehlung!! würde es 10 Sterne geben, würde ich 12 Sterne vergeben :-)). [zobrazit méně]
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Váhy
1
Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545
14 002,00 Kč
2
Osobní váha Tanita BC 545 N
Váhy ▸ Tanita Váhy
6 071,00 Kč
3
Váha s měřením tělesného tuku Tanita BC-730
1 372,00 Kč
1 299,00 Kč
4
Osobní váha Tanita BC601
Váhy ▸ Tanita Váhy
6 071,00 Kč
5 766,00 Kč
5
Profesionální mechanická osobní váha Soehnle 6164
Váhy ▸ Soehnle Professional Váhy
2 188,00 Kč
1 719,00 Kč
6
Osobní váha Tanita RD 953
Váhy ▸ Tanita Váhy
6 100,00 Kč
5 461,00 Kč
7
Váha s měřením tělesného tuku Soehnle Professional 7831
22 238,00 Kč
8
Váha s měřením tělesného tuku Soehnle Professional 7853
30 474,00 Kč
28 339,00 Kč
9
Váha na měření tělesného tuku Tanita HD 386
912,00 Kč
849,00 Kč
10
Tanita váha s tělesnou analýzou MC 780 MA
219 021,00 Kč
184 286,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz