Více než 3.087.147 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.629 výrobků
model 2020

Veslovací trenažér WaterRower Shadow

č. výrobku WR10105
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (37)
37 Hodnocení zákazníků
4.89 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
Zavřít
Počet
Dosud
42 799,00 Kč
Nyní
39 799,00 Kč
7%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
K dodání opět od 30.10.2020
Dodání prostřednictvím UPS

Detaily výrobku: Veslovací trenažér WaterRower Shadow

 • model 2020 info
 • veslovací trenažér pro vyšší nároky určený pro privátní sféru a studia!
 • WaterRower v "černém provedení"!
 • pro přirozený pocit z veslování
 • zátěž je vytvářena za pomoci vodního média, takže díky lopatkovým vrtulím zdoláváte přirozený odpor jako na vodě, který je regulován množstvím vody v bubnu/dynamičnost veslování je udávána ideálním způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a určuje přirozeným způsobem tempo/zátěž je regulována plynule podle množství vody!
 • LCD-údaje: tréninková vzdálenost, srdeční frekvence, celková vzdálenost, watty, srdeční frekvence (spolu s Polar přijímačem)
 • možné měření pulsu pomocí hrudního pásu:
  je třeba kompatibilního hrudního pásu nebo přijímače Polar (k dostání v příslušenství).
 • sklopěný během sekundy, po sklopení úspora místa na 57 x 50 cm
 • výsledky 6 týdenní tréninkové studie na veslovacím trenažéru Waterrower:
  - výrazné zlepšení vytrvalosti
  - snížení podílu tělesného tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu bytí ve vztahu ke zdraví a tréninkového stavu
 • materiál: namořené jasanové dřevo
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér WaterRower Shadow: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower Shadow: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower Shadow: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

Popis: Veslovací trenažér WaterRower Shadow

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

WaterRower Shadow: masivní dřevěný veslovací trenažer v černém designu

S modelem „Shadow“ firma WaterRower přináší speciální variantu oblíbeného dřevěného veslovacího trenažeru: WaterRower Shadow je vyroben z černě mořeného jasanového dřeva, takže je současně efektivním fitness náčiním i stylovým doplňkem vašeho interiéru. S trenažerem WaterRower absolvujete vysoce efektivní trénink celého těla, který zlepšuje držení těla, zlepšuje fyzickou kondici a posiluje kardiovaskulární systém. Po tréninku lze černý veslovací trenažer díky sklápěcí konstrukci a transportním kolečkům sklopit a odsunout stranou, takže šetří prostor – skvělé řešení pro každé obydlí.

Voda je vaším tréninkovým partnerem

WaterRower vám nabízí perfektní domácí trénink, který není o nic méně hodnotný než veslování venku na vodě. Masivní dřevěný veslovací trenažér využívá vodu jako přirozený zdroj odporu. U tohoto systému je veslovací pohyb extrémně plynulý a bez trhavých skoků. Veslovací trenažér WaterRower Shadow vám díky tomu poskytne obzvlášť šetrný trénink ke kloubům. WaterRower se přizpůsobí uživateli, protože odpor se automaticky upravuje podle vyvíjené síly: Čím větší silou zabíráte, tím vyšší je odpor. I při vysoké intenzitě je Veslovací trenažér WaterRower Shadow stále příjemně tichý. Dopřejte si přirozený pocit vodního odporu a poslouchejte při tréninku tiché, příjemné šplouchání vody.

Na maličkostech záleží

Veslovací trenažér WaterRower Shadow splňuje všechny požadavky na pohodlný veslařský trénink v domácím prostředí – od nastavitelné opěrky nohou až po ergonomicky tvarované veslo. Díky monitoru výkonu S4 máte vždy přehled o všech důležitých údajích o veslování. Hledáte novou výzvu pro svůj veslařský trénink? Pak využijte bezplatného veslařského programu We-Row a soutěžte s ostatními majiteli trenažeru WaterRower – motivace je zajištěna!

Záruční podmínky: Veslovací trenažér WaterRower Shadow

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažér WaterRower Shadow Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.89 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od ingrid dne 28.6.2020 5
fijne roeitrainer; makkelijk te monteren, mooie afwerking. geluid van water tijdens het roeien is heerlijk ontspannend. Smartrow is leuke toevoeging om smartphone te koppelen aan roeitrainer.
de od marc szymanski dne 30.3.2020 5
Ein erstklassiges Rudergerät! Tolle Verarbeitung, super leise. Der Aufbau war einfach. Für mich das beste Rudergerät.
de od Rosemarie Neumann dne 31.12.2019 5
Der WaterRower verhält sich tatsächlich sehr ähnlich wie das natürliche Rudern auf dem Wasser . Er ist leise und laufruhig. Ein tolles Trainingsgerät und eine gute Entscheidung - auch wenn er von Preis her eher im oberen Segment liegt. Auch die leichte Aufstellung an die Wand und der edle Look haben uns überzeugt.
de od Petra dne 29.9.2019 5
Nachdem ich mich im Internet über die verschiedenen Hersteller von Rudergeräten schlau gemacht habe, entschied ich mich dann vor Ort für eine Waterrower in der Farbe Shadow. Die Lieferung erfolgte in zwei Paketen, der Aufbau ist mit der Anleitung einfach. Das Rudergefühl ist hervorragend, auch die Akustik stimmt. Ledig... [číst dále]lich die Software für den PC und die Apps für Android und Apple sind "unterirdisch" (siehe dazu auch die Rezensionen in den App-Stores). Hier soll es bei den Mitbewerbern wesentlich funktionalere Programme geben. Immerhin ist der S4-Monitor auch ohne zusätzliche Software ausreichend, ein Pulsmesser von z.B. Polar hilfreich, denn auch hierzu gibt es (noch) keine Anbindung an bspw. die Apple-Watch. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 5.8.2019 5
Das Gerät ist einfach und unkompliziert in der Handhabung. Beim Rudern entsteht ein entspannendes Wassergeräusch.

Veslovací trenažér WaterRower Shadow příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 42 (12.10.20-16.10.20)
2 099,00 Kč 1 999,00 Kč
1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
Instalační sada pro měření tepové frekvence WaterRower ANT Plus K dodání opět od cca KT 42 (12.10.20-16.10.20)
2 699,00 Kč 2 599,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
3 130,00 Kč
3 599,00 Kč
WaterRower Smartrow Rychlé dodání!
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
Držák na tablet pro WaterRower K dodání opět od 04.10.2020
od 1 399,00 Kč
od 289,00 Kč
299,00 Kč 279,00 Kč
2 699,00 Kč 2 599,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 42 (12.10.20-16.10.20)
1 368,00 Kč 1 299,00 Kč
Hrudní popruh WaterRower HR ANT K dodání opět od 04.10.2020
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
43 654,00 Kč
2
Kettler Rudergerät Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
3
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
51 827,00 Kč
48 299,00 Kč
4
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
5
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
24 299,00 Kč
22 799,00 Kč
6
Veslovací trenažér First Degree Pacific Plus
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
26 899,00 Kč
7
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
8
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
9
Veslovací trenažér First Degree Fitness NEON Plus Black
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
10
Veslovací trenažer Duke Fitness IR40
Veslovací trenažéry ▸ Duke Fitness Veslovací trenažéry
12 299,00 Kč
11 299,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz