Posilovací věž HAMMER STRENGTH by Life Fitness Select Pectoral Fly

č. výrobku LF-HS-PEC
 • Není skladem
  K dodání od cca KT 19
  (9.5.2022 - 13.5.2022)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
126 799,00 Kč
nyní Dnes 113 999,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 10%
 • Dodání spediční firmou
 • série Select výrobce Hammer Strength by Life Fitness – více komfortu v komerční fitness oblasti
 • světoznámý výrobce a jeden z čelních dodavatelů na trhu s vybavením fitness center
 • umožňujte cílený trénink prsních svalů
 • lze vybírat z 5 různých počátečních bodů pro různé druhy zátěže
 • zátěžový blok o hmotnosti 138 kg pro nejrůznější nastavení odporu
 • všechny části rámu jsou práškově lakovány pro maximální trvanlivost
 • pro individuální barevnou konfiguraci polstrování a rámu nás prosím kontaktujte
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž HAMMER STRENGTH by Life Fitness Select Pectoral Fly: (d) 125 cm x (š) 143 cm x (v) 181 cm
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď,

Série Select od firmy Hammer Strength by Life Fitness se svými 22 výrobky poskytuje ideální předpoklady pro použití v komerční oblasti fitness. Vynikající zpracování a robustnost výrobků od amerického výrobce si našly své místo v mnoha tělocvičnách a dalších fitness zařízeních po celém světě.

Pro silné prsní svaly

S posilovací věží Pectoral Fly od firmy Hammer Strength by Life Fitness můžete komplexně posilovat prsní svalstvo. Vedle prsního svalstva se taktéž posiluje část ramenního svalstva. Výšku sedáku Pectoral Fly lze snadno pod sedadlem nastavit podle individuální velikosti těla. Páková ramena taktéž umožňují přizpůsobení různým uživatelům. Příčná opěra pro nohy uživateli dává větší stabilitu a individuální rozsah pohybu lze nastavit pomocí spouštěcího mechanismu v 5 polohách. Správný průběh pohybu mimo jiné umožňují lanka s nylonovým povlakem, která odpovídají vojenským normám USA.

Se zařízením dodávaný blok závaží může poskytovat tréninkovou zátěž až 138 kg, takže můžete použít opravdu jakoukoli intenzitu tréninku. Nastavení zátěže se provádí pomocí zásuvného kolíku.

Barevnou kombinaci polstrování a rámu lze u všech výrobků série Select volně vybírat. Díky dlouholetým zkušenostem a vynikající kvalitě jsou přístroje Hammer Strength by Life Fitness vždy tou správnou volbou pro vaši posilovnu nebo kterékoli jiné komerční fitness zařízení.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super Gerät, erfüllt alle unsere Wünsche. Die Verarbeitung ist ziemlich hochwertig und der Preis passt. Haben uns ein komplettes Fitness Zimmer mit den Geräten von Sport-Tiedje Group eingerichtet und sind super zufrieden. Tolle Beratung, tolle Preise. Sind einfach nur weiter zu empfehlen. Haben auch super tolle Hanteln und Stepper. TOP TOP TOP !!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě