Veslovací trenažér LifeFitness Row HX

č. výrobku LF-HOME-ROW-0301
Skladem
náklady na dopravu: Prosím vyberte variantu
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC* od
dosud od
od 39 599,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
Trenažér Life Fitness Row HX

Trenažér Life Fitness Row HX

Veslovací trenažér Life Fitness s vodním odporem
 • Variabilní odporový systém
  Vhodný pro sportovce na všech výkonnostních úrovních
 • Atraktivní design, ušlechtilý dřevěný vzhled
  Ozdoba vaší domácnosti
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX ocenění
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX Přirozený pocit jako při tréninku na vodě

Přirozený pocit jako při tréninku na vodě

Dopřejte si naprosto přirozený zážitek z veslování s plynulým a jemným pohybem: Jedinečný systém vodního odporu s průtokovou technikou zajišťuje průběžný odpor při každém záběru. Intenzitu svého tréninku se určujete sami: Čím silněji zabíráte, tím vyšší je odpor. Pro větší bezpečnost má vnější nádrž dvojitý kryt, který brání únikům vody.
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX Funguje s konektivitou Bluetooth

Funguje s konektivitou Bluetooth

Nový model Row HX má novou konzolu s funkcí Bluetooth. Díky tomu je možné k veslovacímu trenažéru připojit hrudní popruh pro měření tepu. Díky novému panelu máte během tréninku přístup k fitness aplikaci Kinomap, která ještě zvýší vaši motivaci.
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX Jednoduchá úprava odporu

Jednoduchá úprava odporu

Chytrá funkce navíc: Pomocí červeného regulátoru na vodní nádrži lze snadno a rychle regulovat základní odpor v pěti stupních, aniž byste museli měnit množství vody v nádrži. Zdokonalená konzola automaticky zobrazuje tréninkový odpor, který jste nastavili na nádrži. Díky systému variabilního odporu vody je trenažér Row HX dokonalým tréninkovým partnerem pro uživatele všech kondičních úrovní a ve srovnání s předchozím modelem poskytuje až o 15 % vyšší odpor.
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX Najde si místo v každé místnosti

Najde si místo v každé místnosti

Možnost snadného přemístění a malé prostorové nároky – pro trenažér Row HX se najde místo všude. Jako mávnutím ruky můžete veslovací přístroj postavit do vzpřímené polohy s kompaktní velikostí a díky transportním kolečkům jej lze snadno přesouvat. Takto můžete s malými prostorovými nároky veslovací trenažér uskladnit až do příštího tréninku.
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX Stylový design pro váš domov

Stylový design pro váš domov

Kombinace vysoce kvalitního jasanového dřeva a tvrzené oceli vytváří perfektní rovnováhu mezi elegancí a odolností. Díky svému atraktivnímu designu trenažér Row HX ladí s každým interiérovým stylem, takž je přínosem nejen pro vaše zdraví, ale i pro váš domov.

 • exkluzivně u skupiny T-Fitness
 • Life Fitness Row HX byl zvolen vítězem v testu veslovacích trenažérů (2021) Centra prevence Technické univerzity v Mnichově. Celkové pořadí a výsledky ostatních testovaných kategorií naleznete zde.
 • pro účinný trénink celého těla, který je šetrný ke kloubům
 • systém zátěže pracující za pomoci vodního média, stará o zážitek díky němuž budete mít pocit skutečného veslování
 • příjemný a plynulý pohyb
 • 5 stupnňů nastavení zátěže pro různé úrovně uživatele
 • vylepšený nový systém nastavení zátěže
 • nový tréninkový počítač: vylepšená karta, centrální procesorová jednotka, LCD, Bluetooth
 • automatické přizpůsobení úrovně vody, konzole ukazuje automacky úroveň, která byla nastavena na nádrži
 • snímač tepové frekvence za pomoci Bluetooth: příjem od Polar H7 & H10 BLE
 • software upgrade pro konzoli za pomoci chytrého telefonu
 • stabilita a robustnost
 • pevná rámová konstrukce dlouhé životnosti ze dřeva a oceli
 • díky sklápěcímu mechanismu šetří místo
 • transportní kolečka
 • z kvalitního jasanového dřeva
 • doporučení přidání chlorové tablety - k dispozici v příslušenství
 • možné barevné odlišení, jelikož se jedná o přírodní produkt
 • vnější nádrž opatřena dvojitým pláštěm, což zabrání prosakování vody
 • nový design nádrže s 15% vyšší zátěží
 • vylepšené rukojeti Deluxe
 • výška sedačky: 28 cm
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér LifeFitness Row HX : (d) 213 cm x (š) 55 cm x (v) 54 cm

Trenažér Life Fitness Row HX – chytré detaily

Nová nádrž trenažéru Row HX má komfortní dotykový otočný regulátor, který zajišťuje přesný a rovnoměrný trénink. Oproti předchozímu modelu byla navíc zdokonalena rukojeť. Rukojeť je nyní ergonomicky tvarovaná.

Trenažér Life Fitness Row HX: Dřevěný veslovací trenažér s hodnotným vzhledem

Trenažér Life Fitness Row HX s jasanovým dřevem v sobě spojuje atraktivní vzhled s vysokou funkčností a trvanlivostí. Je vyroben ve spolehlivé kvalitě značky Life Fitness a orientuje se na všechny sportovce, kteří kladou důraz na estetiku a efektivní trénink. Kombinace dřeva a kalené oceli propůjčuje veslovacímu trenažéru mimořádnou stabilitu. Trenažér Row HX je domácí fitness trenažér pro celou rodinu, který nabízí rozsáhlý trénink celého těla v důvěrném prostředí vlastního domova.

Trenažér Life Fitness Row HX – efektivní trénink celého těla pro lepší zdraví a kvalitu života

Veslovací trenažéry patří k nejefektivnějším trenažérům pro posilování celého těla. Trenažér Row HX od firmy Life Fitness je kombinací silového a vytrvalostního tréninku v jediném fitness přístroji – vynikající pro všestranný trénink celého těla, šetrný ke kloubům, to vše v pohodlí vašeho domova. Přitom si můžete dopřát jak lehký zdravotní trénink pro posílení kardiovaskulárního systému, tak i HIIT trénink, při kterém si dáte opravdu do těla. Při veslování je namáháno přes 80 % tělesného svalstva. Vneste s trenažérem Row HX pohyb do svého každodenního života a užívejte si své lepší kondice a zdraví!

Stylový design pro váš domov

Kombinace vysoce kvalitního jasanového dřeva a tvrzené oceli vytváří perfektní rovnováhu mezi elegancí a odolností. Díky svému atraktivnímu designu trenažér Row HX ladí s každým interiérovým stylem, takž je přínosem nejen pro vaše zdraví, ale i pro váš domov.
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX ocenění

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
512
4
55
3
5
2
0
1
0

4.89 5 hvězdiček

(572 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Wurde von einem Bekannten empfohlen, Top Beratung, super Service kann man zu 100% weiterempfehlen!
Rudergerät Row HX Life Fitness
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Versand hat einwandfrei funktioniert. Das Zusammenbauen für eine Frau unmöglich, mit Hilfe meines Mannes gings dann schon. Das Gerät ist absolut top, habe Riesenfreude damit!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr schönes Rudergerät. Die Verarbeitung ist sehr gut und das Rudergefühl super. Die Stufen lassen sich einfach einstellen und das Gerät wirkt sehr stabil Einziges Manko: Die Schlaufen um die Füsse werden nach ein paar Minuten locker und man muss diese Nachziehen. Dennoch eine klare Kaufempfehlung.
Life Fitness Home Row 0401 Rudergerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ein Top-Rudergerät für zu Hause ! Hohe Qualität, gutes Aussehen, leichte Montage und bestens unterzubringen durch die Möglichkeit des senkrechten Aufstellens. Das Gerät läuft sehr geschmeidig - klare Kaufempfehlung !
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
tolles Gerät/Ausstattung und Verarbeitung top
Ein guter Kauf .... mit hervorragender Beratung !
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
.... im Ausstellungsraum mit seinem Hallencharakter wirken die Rudergeräte kleiner als sie tatsächlich sind. Die Maßangaben sind dann doch sehr hilfreich! Das LF ROW HX passt als vergleichsweise kleineres Gerät perfekt in unsere Räumlichkeiten. Der Aufbau war ohne Probleme schnell erledigt. Benötigtes Werkzeug war im Lieferumfang. Alle Teile von angemessener Robustheit, Haptik und Wertigkeit. Die Hochkantlagerung, also das Aufstellen im Raum, funktioniert problemlos. Die Nutzung als solche bereitet Spaß pur. Der Sitz läuft glatt und alles in allem fühlt man sich auf dem Gerät sicher. Das während der Nutzung erzeugte Wasserrauschen ist angenehm, nicht zu laut und wird nicht als störend wahr genommen. Das Display mit den bereitgestellten Informationen ist übersichtlich und gut ablesbar. Eine Halterung für ein Tablet wäre praktisch - ist aber wohl nicht vorgesehen. Ansonsten fehlt es an nichts und ich würde es, obwohl nicht unbedingt preiswert, wieder kaufen! ... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Prima Look, leichter Aufbau, nur Rudern muss man noch selbst. Fazit: Sehr schönes Rudergerät, pünktliche Lieferung, leicht aufstellbar und somit auch platzsparend
Life Fitness HX Rower
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Top Waterrower! Hatte schon viele Rower in verschiedenen Fitnessstudios ausprobiert! Aber der ist genial! Bin absolut happy mit dem Rudergerät! Super Verarbeitung. Optischer Blickfang mit dem edlen Holz! Kein quietschen, angenehmes Wasser rauschen! Leicht umsetzbar dank der Rollen! Vielen Dank an Sport Tedje für die tolle Beratung am Telefon! Wer nimmt sich schon mal für eine Beratung 45 Minuten Zeit!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Schnelle Lieferung, einfache Montage & Top Gerät Gut verarbeitet, schönes und elegantes Design. Perfekt für den täglichen Gebrauch
3 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich war auf der Suche nach einem guten Rudergerät zu einem vernünftigen Preis. Da bei uns in der Stadt kein Fachgeschäft Rudergeräte ausgestellt hat, sind wir zu Sport Tiedje nach Nürnberg gefahren. Nach einer guten Beratung und dem Test verschiedener Rudergeräte ist die Wahl auf das Life Fitness Rudergerät Row HX gefallen. Und auch wenn dieses Geräte deutlich teurer war als von mir angestrebt, bin ich voll zufrieden. Es bietet: - Hochwertige Verarbeitung - Stabiler Aufbau - Einfache Montage - Die Einstellung des Wasserwiderstands ist deutlich merkbar - Kein Klappern oder unnötiges Spiel Die ersten Übungen mit dem Gerät sind super. Würde das Gerät weiterempfehlen. Der einzige Wehrmutstropfen ist der Trainingscomputer: - es gibt keine Trainingsprogramme - keine Profile für verschiedene Personen - Display ist nicht sehr hochwertig Darauf hab ich im Geschäft leider nicht weiter geachtet. Da ich bisher jedoch super mit der Schlagzahl, der trainierten Zeit und den geruderten Metern zurecht komme, gibt es dennoch 5 Sterne! Somit auf jeden fall eine Empfehlung wert! ... [číst dále]T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě