cardiostrong Baltic Rower

č. výrobku CST-BALTIC-2BT
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 32 918,00 Kč
nyní Dnes 26 399,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 19%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání spediční firmou
cardiostrong Baltic Rower

cardiostrong Baltic Rower

Stabilní veslovací trenažér s přirozeným vodním odporem
 • Komplexní kondiční trénink Trénuje celé tělo pro větší sílu a vytrvalost
 • Ovládací panel s rozhraním bluetooth Možnost propojení s aplikacemi jako iConsole+ nebo Kinomap
cardiostrong Baltic Rower ocenění
cardiostrong Baltic Rower Veslujte jako na vodě

Veslujte jako na vodě

Zažijte díky přirozenému odporu vody stejný pocit jako při veslování ve volné přírodě. S každým záběrem přesouváte pádlo uvnitř vodní nádrže. Intenzitu si určujete sami podle rychlosti svého veslování. Odpor tedy můžete kdykoli během tréninku sami upravovat.
cardiostrong Baltic Rower Stabilita se snoubí s designem

Stabilita se snoubí s designem

Baltic Rower kombinuje vysoce kvalitní materiály s moderním barevným konceptem. Kovový rám dává veslovacímu trenažéru velmi vysokou stabilitu. Nepřehlédnutelným prvkem je červená nádrž na vodu s velmi přitažlivým vzhledem – opravdu atraktivní doplněk vaší domácnosti.
cardiostrong Baltic Rower Skvělý poměr ceny a výkonu

Skvělý poměr ceny a výkonu

Chcete si dopřát veslovací trenažér, avšak nemusí to být dražší dřevěné provedení? S trenažérem Baltic Rower získáte vodní veslovací trenažér se skvělým poměrem ceny a výkonu a současně těžíte z vysokého komfortu a stabilního zpracování.
cardiostrong Baltic Rower Stvořen pro trénink v pohodlí domova

Stvořen pro trénink v pohodlí domova

Rychlá instalace, uživatelsky přívětivý ovládací panel, skládací funkce: Trenažér Baltic Rower ví, co je při domácím tréninku důležité. Díky konzoli s rozhraním bluetooth můžete kdykoli poznávat svět pomocí aplikací jako iConsole+ nebo Kinomap. Kluzné sedlo se téměř neslyšně pohybuje po vodicí kolejnici. Díky svému snadnému ovládání je veslovací trenažér připraven k okamžitému použití a po tréninku jej můžete snadno uložit bez velkých prostorových nároků.
cardiostrong Baltic Rower Tréninkový pohyb šetrný ke kloubům

Tréninkový pohyb šetrný ke kloubům

Třílistá lopatka ve vodní nádrži je navržena tak, aby zachovávala tréninkový odpor v celém rozsahu záběru vesel. Tento rovnoměrný odpor bez nárazových efektů zajišťuje příjemný tažný pohyb s plynulou dráhou pohybu – trénujete obzvlášť šetrně ke kloubům.
cardiostrong Baltic Rower Perfektní trenažér pro celé tělo

Perfektní trenažér pro celé tělo

Mnoho pozitivních tréninkových účinků s jediným fitness přístrojem: Při tréninku na trenažéru Baltic Rower namáháte přes 85 % svalů a zároveň zlepšujete svou výdrž. Komplexní kombinovaný trénink je mimořádně efektivní, šetří čas a je perfektní protiváhou vůči kancelářskému dni s nedostatkem pohybu.

 • Kompatibilita s funkcí Bluetooth pro připojení k aplikacím Kinomap (7denní zkušební verze zdarma, poté za speciální cenu v obchodě T-Fitness) a iConsole+ (lze stáhnout zdarma z obchodu App Store)
 • Stabilní vodní veslovací trenažér pro tréninkové začátky a zlepšení kondice
 • Tichá vodicí kolejnice – při cvičení slyšíte jen šumění vody
 • Po tréninku lze zvednout pro úsporu prostoru s pomocí transportních koleček také přesouvat
 • Příjemné tahové vlastnosti bez „mrtvého bodu“
 • Odpor si určujete sami silou a rychlostí tahu
 • Vynikající stroj pro trénink celého těla pro hubnutí a zlepšení celkové kondice
 • Velký displej se všemi důležitými tréninkovými údaji
 • Závodní program pro testování vaší kondice
 • Rychlá, jednoduchá instalace
 • Vhodné pro osoby do výšky minimálně 2,10 m
 • Neklouzavé, mírně zalomené rukojeti; pro optimální úchop v doporučeném příslušenství naleznete také veslovací rukavice cardiostrong
 • 1 chlórová tableta v balení, vystačí vám na dobu 3-4 měsíců
 • Tréninkový počítač s několika programy:
  • Manuální program pro rychlý start
  • Intervalové programy 20/10 sekund | 10/20 sekund nebo uživatelsky definované (počet kol, čas kola se zátěží, doba zotavení)
  • Cílové programy: čas, počet záběrů, tep, kalorie, vzdálenost
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - cardiostrong Baltic Rower: (d) 226 cm x (š) 55 cm x (v) 65 cm
  sklopený - cardiostrong Baltic Rower: (d) 65 cm x (š) 55 cm x (v) 226 cm

cardiostrong Baltic Rower – přirozený pocit při veslování a příjemný tažný pohyb

Představte si, že veslujete ve volné přírodě a slyšíte jen šplouchání vody. S trenažérem Baltic Rower od firmy cardiostrong tento pocit při veslování zažijete přímo ve svém obydlí, bez ohledu na počasí a roční období. Baltské moře, Mare Balticum, svými nádhernými veslařskými trasami inspirovalo tvůrce trenažéru Baltic Rower při volbě názvu – přirozený pocit při veslování pak stál za použitím systému vodního odporu.

U trenažéru Baltic Rower si intenzitu tréninku určujete sami silou svého záběru: Čím silněji a rychleji budete zabírat, tím náročnější bude váš trénink. To je velká výhoda zejména pro začátečníky, protože mohou kdykoliv přizpůsobit intenzitu tréninku své kondici a nehrozí jim nebezpečí nadměrné zátěže při cvičení. Začali jste s vysokou intenzitou, ale teď chcete trénovat volněji? Žádný problém: Stačí zabírat menší silou a intenzita se ihned sníží – nemusíte provádět žádná nastavení na tréninkovém počítači. Se systémem vodního odporu můžete navíc libovolně střídat různé intenzity a např. absolvovat trénink HIIT.

Při vývoji trenažéru Baltic Rower byl kladen zvláštní důraz na lopatky vesel v nádrži. Jsou navrženy tak, aby při záběru neexistoval žádný „mrtvý bod“. Díky tomu přístroj poskytuje příjemný záběr, šetrný ke kloubům, a současně efektivní trénink, neboť odpor je citelný v celém rozsahu tažného pohybu.

Komplexní silový a vytrvalostní trénink

Zvyšte si kondici s trenažérem cardiostrong Baltic Rower! Veslování je efektivní trénink celého těla, při němž těžíte z mnoha pozitivních tréninkových efektů: Získáte více síly, pohyblivosti a výkonnosti, zlepšíte své držení těla a trvale posílíte svůj kardiovaskulární systém. S každým záběrem vesel vás trenažér Baltic Rower posouvá o krok blíže k vašemu kondičnímu cíli. Na cestě k němu si můžete vždy určovat nové tréninkové podněty podle doby a intenzity tréninku: Můžete si dopřát dlouhé kardio tréninky s nízkou intenzitou, stejně jako krátké a vydatné tréninky, kdy se úplně vydáte ze všech sil.

Tichý, prostorově nenáročný a s elegantním designem – ideální pro veslařský trénink v pohodlí domova

Veslovací trenažéry pro domácí použití jsou nejen efektivní a pohodlné a tiché, ale současně se i snadno používají. Významnou roli hraje i design, veslovací trenažér se ve vašem obývacím pokoji má dobře vyjímat a vhodně doplňovat vybavení interiéru. Na všechny tyto požadavky má trenažér Baltic Rower odpověď: Sedlo se posouvá na válečcích s kuličkovými ložisky po vodicí kolejnici, takže je veslovací trenažér při posunu dopředu a dozadu příjemně tichý. Díky tomu si během tréninku můžete přehrávat svůj oblíbený seznam skladeb nebo sledovat epizodu ze svého oblíbeného seriálu.

Za svůj moderní design Baltic Rower vděčí modré nádrži na vodu. Vodu tedy nemusíte dobarvovat přídavnou vodovou barvou. I kovový rám dodává trenažéru Baltic Rower moderní vzhled a zároveň je velmi stabilní. Vodicí kolejnice je užší než u mnoha srovnatelných modelů. Díky tomu je vzdálenost mezi opěrnými plochami nohou menší, což přináší příjemnější pocit při veslování. Velikost opěrných ploch pro chodidla lze upravit tak, aby vaše byly stabilně zapřené a vy jste mohli efektivně veslovat.

Přístroj Baltic Rower se dodává předmontovaný a lze jej nastavit v několika krocích, takže můžete začít ihned se svým prvním veslařským tréninkem. Kromě toho lze dlouhou vodicí kolejnici jednoduše odklopit směrem vzhůru. Pomocí transportních koleček navíc můžete trenažér po tréninku odsunout a prakticky uskladnit.

cardiostrong Baltic Rower ocenění

Manual cardiostrong-BALTIC

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
201
4
48
3
3
2
0
1
1

4.77 5 hvězdiček

(253 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Tolles Gerät zum attraktiven Preis
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der Baltic Rower ist sehr stabil und solide verarbeitet, da wackelt und ruckelt nichts. Der Sitz läuft ruhig und leise auf der Metallschiene ( diese bzw. die Kontaktflächen der Rollen nach dem Zusammenbau mit dem beiliegenden "Grease" fetten). Der Bewegungsablauf ist sehr angenehm und natürlich, es macht Spaß, das Gerät zu benutzen. Wir nutzen es mit 4 Personen (2 Erwachsene, 2 Kinder/Teenager), alle kommen mit dem Rower zurecht. Das Display ist vielleicht etwas klein, die Werte sind aber dennoch gut ablesbar, da die Ziffern relativ groß sind. Einziger kleiner Kritikpunkt: Die Anzeigewerte wechseln ca. alle 2 s., da wären etwas längere Intervalle wünschenswert. Es ist dennoch ein tolles Gerät, das wir wieder kaufen würden. Das Preis-Leistungsverhältnis ist (beim aktuellen Preis von EUR 999,00) wahrscheinlich unschlagbar. Ein weiterer Vorteil: Cardiostrong ist die "Hausmarke" von Sport-Tiedje, dadurch ist eine vernünftige Ersatzteilversorgung und -verfügbarkeit gewährleistet. ... [číst dále]
Baltic Rower Pro
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Gute Verarbeitung, Leichter Aufbau Für Einsteiger bis Fortgeschrittende bestens geeignet. Durch Wasserstandsanpassung guter Leistungssteigerung möglich Voll zufrieden, kann es nur empfehlen und mit der Kinoapp einfach toll
Na diagnose Parkinson op zoek naar een gebruiksvriendelijk fitness apparaat om mijn conditie op pijl te houden en regelmatig intensief te bewegen.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Zelf in elkaar gezet. Ging vlot. Goede beschrijving. Alle onderdelen overzichtelijk aanwezig. De rower is zeer gebruiksvriendelijk. Overzichtelijke display. Voldoende mogelijkheden om de work-out te intensiveren, dan wel wat te matigen. De roeibeweging met behulp van het water voelt heel natuurlijk aan. Onderhoud is eenvoudig. Voor mij een uitstekend product. Zeer tevreden.
Super Gerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Stabiles und leises Rudergerät. Für große Menschen geeignet . Preis Leistung stimmt hier.
CST-Baltic-2 BT
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Habe vor ca. 3 Wochen in Mannheim mein Water Rower gekauft. Sehr gute, freundliche intensive Beratung mit vielen Tipps zum Rudern. Das Gerät erfüllt in allen Bereichen meine Erwartungen. Tolles Gerät, sehr gut verarbeitet, spricht viele Muskelpartien an, gutes Cardio Training. Gerät kann auch sehr gut senkrecht gelagert werden, bei Platzbedarf. Einzig negativ ist das kleine Display, ansonsten alles top. Gerät und Sport Tiedje jederzeit wieder ... !
Traum erfüllt
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Tolles Gerät, einfach zusammen zu bauen, gute Verarbeitung, realistisches Rudererlebnis....das kleine, kaum erkennbare Display ist bei der Möglichkeit der Verbindung mit Apps kein Problem
Super Preis-Leistungsverhältnis
3 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Die Lieferung war schneller als erwartet, der Kundenservice am Standort Floridsdorf exzellent! Nun zum Gerät: Pros: Das Gerät ist standfest, bewegt sich beim Training kein Stück. Gute Verarbeitung, leichter und schneller Aufbau, ca. 30min. Leicht beweg- und navigierbar beim Verstauen. Cons: Was mir nicht gefällt ist, dass das Display ca. alle 2 Sekunden bei einigen Details die Anzeige wechselt und man es nicht auf etwas Fixes einstellen kann. Auch die Navigation am Display ist nicht selbsterklärend, man muss am Anfang ein wenig herumprobieren um die Funktionen rauszufinden. Wenn man kleine Kinder im Haus hat, sollte man das Gerät im stehenden Modus (bei vertikaler Lagerung) zusätzlich fixieren, die seitliche Kippbarkeit ist recht leicht erreicht, da es nur an drei Punkten aufsteht. Der Sitz läuft bei mir etwas unrund, es ist etwas Luft zwischen Schiene und Rollen, daher wackelt er ein wenig, merkt man aber im Trainingsmodus nicht. Die Herzfrequenzfunktion hat mit meinem Polar Brustgurt nicht richtig funktioniert, hat ihn zwar gleich über Bluetooth gefunden, aber die Anzeige war nicht korrekt. Die Cons sind für mich einfach Anmerkungen um das Produkt eventuell zu verbessern, ändern aber nichts am guten Gesamteindruck und der 5-Sterne-Bewertung.... [číst dále]
Très satisfait
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bien qu'il se soit fort fait attendre, le rameur correspond à mes attentes. Silencieux, ergonomique, facile à ranger et permettant un effort continu. Je pense qu'il s'agit d'un bon rapport qualité prix, à voir dans le temps évidemment. Je remercie l'équipe de +Bruxelles pour son sérieux dans le suivi de la commande.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super facile monter et à ranger. Bons conseils dans le magasin d'Auderghem avec possibilité de tester plusieurs rameurs pour déterminer le plus adéquat. A l'usage, plusieurs groupes de muscle sont sollicités et c'est vraiment ce qui me faut.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bis auf das zu kleine und nicht beleuchtete Display sind wir sehr zufriedenT-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě