Více než 2.968.567 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 71.978 výrobků
model 2020

Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower

č. výrobku CST-BALTIC
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (138)
138 Hodnocení zákazníků
4.74 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
27 427,00 Kč
Nyní
24 299,00 Kč
11%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím UPS

cardiostrong Baltic Rower

Stabilní veslovací trenažer s přirozeným vodním odporem

 • Komplexní kondiční trénink
  Účinný trenažer pro celé tělo pro více síly a vytrvalosti
 • Moderní design
  Modře barvená nádrž na vodu
Figure: Veslujte jako na vodě
Veslujte jako na vodě
Zažijte díky přirozenému odporu vody stejný pocit jako při veslování ve volné přírodě. S každým záběrem přesouváte pádlo uvnitř vodní nádrže. Intenzitu si určujete sami podle rychlosti svého veslování. Odpor tedy můžete kdykoli během tréninku sami upravovat.
Figure: Stabilita se snoubí s designem
Stabilita se snoubí s designem
Baltic Rower kombinuje vysoce kvalitní materiály s moderním barevným konceptem. Kovový rám dává veslovacímu trenažeru velmi vysokou stabilitu. Nepřehlédnutelným prvkem je modrá nádrž na vodu s velmi přitažlivým vzhledem – opravdu atraktivní doplněk vaší domácnosti.
Figure: Skvělý poměr ceny a výkonu
Skvělý poměr ceny a výkonu
Chcete si dopřát veslovací trenažer, avšak nemusí to být dražší dřevěné provedení? S trenažerem Baltic Rower získáte vodní veslovací trenažer se skvělým poměrem ceny a výkonu a současně těžíte z vysokého komfortu a stabilního zpracování.
Figure: Stvořen pro trénink v pohodlí domova
Stvořen pro trénink v pohodlí domova
Rychlá instalace, uživatelsky přívětivý ovládací panel, skládací funkce: Trenažer Baltic Rower ví, co je při domácím tréninku důležité. Kluzné sedlo se téměř neslyšně pohybuje po vodicí kolejnici. Díky svému snadnému ovládání je veslovací trenažér připraven k okamžitému použití a po tréninku jej můžete snadno uložit bez velkých prostorových nároků.
Figure: Tréninkový pohyb šetrný ke kloubům
Tréninkový pohyb šetrný ke kloubům
Třílistá lopatka ve vodní nádrži je navržena tak, aby zachovávala tréninkový odpor v celém rozsahu záběru vesel. Tento rovnoměrný odpor bez nárazových efektů zajišťuje příjemný tažný pohyb s plynulou dráhou pohybu – trénujete obzvlášť šetrně ke kloubům.
Figure: Perfektní trenažer pro celé tělo
Perfektní trenažer pro celé tělo
Mnoho pozitivních tréninkových účinků s jediným fitness přístrojem: Při tréninku na trenažeru Baltic Rower namáháte přes 85% svalů a zároveň zlepšujete svou výdrž. Komplexní kombinovaný trénink je mimořádně efektivní, šetří čas a je perfektní protiváhou vůči kancelářskému dni s nedostatkem pohybu

výsledek testu T-Fitness

vybavení
odolnost
pohyb

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • stabilní veslovací trenažér využívající vodní médium jako zátěž: vhodný model pro začátečníky a pro zlepšení fitness
 • velmi tichá kolejnice – během tréninku slyšíte pouze šplouchání vody
 • sklápěcí mechanismus šetří místo a transportní kolečka umožní jeho přesun
 • pohodlné přitahování bez tzv. "mrtvého bodu"
 • zátěž se reguluje sama dle síly přitahování a rychlosti
 • skvělý stroj pro trénink celého těla za účelem zhubnutí a zlepšení celkové kondice
 • zajímavý design v provedení modré nádrže - není třeba vodu dodatečně barvit
 • velký displej se všemi tréninkovými daty
 • program závod, test kondice
 • rychlá a jednoduchá montáž
 • vhodné pro uživatele s max. výškou 195 cm
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower: 110 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower: (d) 216 cm x (š) 51 cm x (v) 78 cm
  sklopený - Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower: (d) 115 cm x (š) 51 cm x (v) 148 cm

cardiostrong Baltic Rower – přirozený pocit při veslování a příjemný tažný pohyb

Představte si, že veslujete ve volné přírodě a slyšíte jen zurčení vody. S trenažerem Baltic Rower od firmy cardiostrong tento pocit při veslování zažijete přímo ve svém obydlí, bez ohledu na počasí a roční období. Baltské moře, Mare Balticum, svými nádhernými veslařskými trasami inspirovalo tvůrce trenažeru Baltic Rower při volbě názvu – přirozený pocit při veslování pak stál za použitím systému vodního odporu.

U trenažeru Baltic Rower si intenzitu tréninku určujete sami silou svého záběru: Čím silněji a rychleji budete zabírat, tím náročnější bude váš trénink. To je velká výhoda zejména pro začátečníky, protože mohou kdykoliv přizpůsobit intenzitu tréninku své kondici a nehrozí jim nebezpečí nadměrné zátěže při cvičení. Začali jste s vysokou intenzitou, ale teď chcete trénovat volněji? Žádný problém: Stačí zabírat menší silou a intenzita se ihned sníží – nemusíte provádět žádná nastavení na trénikovém počítači. Se systémem vodního odporu můžete navíc libovolně střídat různé intenzity a např. absolvovat trénink HIIT.

Při vývoji trenažeru Baltic Rower byl kladen zvláštní důraz na lopatky vesel v nádrži. Jsou navrženy tak, aby při záběru neexistoval žádný „mrtvý bod“. Díky tomu přístroj poskytuje příjemný záběr, šetrný ke kloubům, a současně efektivní trénink, neboť odpor je citelný v celém rozsahu tažného pohybu.

Komplexní silový a vytrvalostní trénink

Zvyšte si kondici s trenažerem cardiostrong Baltic Rower! Veslování je efektivní trénink celého těla, při němž těžíte z mnoha pozitivních tréninkových efektů: Získáte více síly, pohyblivosti a výkonnosti, zlepšíte své držení těla a trvale posílíte svůj kardiovaskulární systém. S každým záběrem vesel vás trenažer Baltic Rower posouvá o krok blíže k vašemu kondičnímu cíli. Na cestě k němu si můžete vždy určovat nové tréninkové podněty podle doby a intenzity tréninku: Můžete si dopřát dlouhé kardio tréninky s nízkou intenzitou, stejně jako krátké a vydatné tréninky, kdy se úplně vydáte ze všech sil.

Tichý, prostorově nenáročný a s elegantním designem – ideální pro veslařský trénink v pohodlí domova

Veslovací trenažery pro domácí použití jsou nejen efektivní a pohodlné a tiché, ale současně se i snadno používají. Významnou roli hraje i design, veslovací trenažer se ve vašem obývacím pokoji má dobře vyjímat a vhodně doplňovat vybavení interiéru. Na všechny tyto požadavky má trenažer Baltic Rower odpověď: Sedlo se posouvá na válečcích s kuličkovými ložisky po vodicí kolejnici, takže je veslovací trenažer při posunu dopředu a dozadu příjemně tichý. Díky tomu si během tréninku můžete přehrávat svůj oblíbený seznam skladeb nebo sledovat epizodu ze svého oblíbeného seriálu.

Za svůj moderní design Baltic Rower vděčí modře barvené nádrži na vodu. Vodu tedy nemusíte dobarvovat přídavnou vodovou barvou. I kovový rám dodává trenažeru Baltic Rower moderní vzhled a zároveň je velmi stabilní. Vodicí kolejnice je užší než u mnoha srovnatelných modelů. Díky tomu je vzdálenost mezi opěrnými plochami nohou menší, což přináší příjemnější pocit při veslování. Aby vaše byly stabilně zapřené a vy jste mohli efektivně veslovat, lze nastavovat velikost opěrných ploch pro chodidla.

Trenažer Baltic Rower se dodává v předmontovaném stavu a jeho sestavení je otázkou několika málo úkonů, takže můžete hned začít se svým prvním veslařským tréninkem. Kromě toho lze dlouhou vodicí kolejnici jednoduše odklopit směrem vzhůru. Pomocí transportních koleček navíc můžete trenažer po tréninku odsunout a prakticky uskladnit.

Libovolná skladba tréninku a velká motivace

Sestavte si svůj veslařský trénink na přístroji Baltic Rower podle vlastních přání. Za tímto účelem máte na tréninkovém počítači k dispozici různé možnosti nastavení. V manuálním programu i můžete nastavit jednotlivé cílové hodnoty pro vzdálenost, čas, záběry, kalorie nebo tep. Pokud máte rádi výzvy, můžete soutěžit s tréninkovým počítačem v závodním programu: Nastavte si určitý čas na vzdálenost a snažte se tento čas překonat – tím svému tréninku přidáte vzrušující náboj. Kromě toho je trenažer Baltic Rower vybaven zařízením pro přijímačem tepové frekvence. V kombinaci s hrudním popruhem se vám pak na displeji zobrazuje váš puls. Svůj veslařský trénink tak můžete přizpůsobit dle optimální tepové frekvence pro váš věk a tréninkový cíl. S pomocí měření tepu můžete navíc využít program pro zotavení, který po tréninku sleduje zotavení vaší tepové frekvence.

Tréninkový počítač se snadno ovládá. Na velkém displeji se zobrazují vaše tréninkové údaje s vynikající čitelností. Díky tomu máte vždy aktuální přehled o tom, jak si v tréninku právě vedete.

Spousta zábavy na vašem novém trenažeru pro celé tělo: vodním veslovacím trenažeru Baltic Rower od společnosti cardiostrong!

Záruční podmínky: Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower Test a hodnocení:

4.74 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od M.Trexler dne 31.3.2020 5
Als absoluter Ruder-Neuling bin ich kurz nach dem Kauf dieses Gerätes hellauf begeistert! Der Aufbau ist in meinem Fall, da Ausstellungsstück, nicht der Rede wert, die Inbetriebnahme zudem kinderleicht. Das Training ist individuell gestaltbar und die "Geräuschkulisse" für den Wohnbereich mehr als akzeptabel, das "Plät... [číst dále]schern" des Wassers fast beruhigend und wohltuend... :D Die Stemmbretter geben beim Anheben der Ferse nach, was ein Lockern der Gurte verhindert - definitiv ein Vorteil gegenüber manch anderen Herstellern / Geräten. Toll wäre hier eventuell noch eine Möglichkeit der Übertragung von Trainingseinheiten auf ein externes Medium. Aber auch so ist das Gerät alles in allem (nach zugegebenermaßen bisher überschaubarer Nutzungsdauer) absolut empfehlenswert! [zobrazit méně]
de od Gustav dne 19.1.2020 5
Also ich kann dieses Rudergerät bedenkenlos weiterempfehlen!Ich habe vorher noch nie auf einem Rudergerät trainiert. Und habe mir vorher Sorgen gemacht das der Wiederstand beim ziehen zu einfach ist. Das ist nicht so! Wenn man als Anfänger beispielsweise auf wasserstufe 2, 2000m in einer viertel Stunde rudert. Dann me... [číst dále]rkt man was man gemacht hat und man sieht auch Erfolge wenn man regelmäßig rudert.Ich habe nix zu meckern. Optisch super Gerät. Auch Verarbeitung finde ich alles richtig gut. Klare Kaufempfehlung! Super Rudergerät! [zobrazit méně]
de od Katrin dne 12.1.2020 5
Ich habe das Rudergerät nun seit 6 Wochen im Einsatz und bin sehr zufrieden. Angenehmes Rauschen des Wassers beim Rudern, dennoch nicht zu laut und zu jeder Tages- und Nachtzeit nutzbar. Ich habe den Wassertank zunächst nur zur Hälfte gefüllt, somit ist noch viel Luft nach oben was die Trainingsintensität angeht. Ich h... [číst dále]atte schon viele Indoor Sportgeräte, aber das Rudergerät ist mein absoluter Favorit. Die Lieferung erfolgte innerhalb von 2 Tagen durch DPD. Der Aufbau war einfach und in unter 30 Minuten erledigt. [zobrazit méně]
de od Markus Schmidt dne 31.12.2019 5
zunächst mein Fazit: ich bin begeistert, und das von Beginn an. Die Vorteile liegen im effektiven Training meines Kreislaufs. Als Sportliebhaber war die medizinische Diagnose von MS ein Schock vor 25Jahren (ich war Hobby-Skifahrer, Wassersportler, Radfahrer, Basketballer und Fussballer). Seit langem war ein erhöhter Um... [číst dále]satz meines Kreislaufs für mich nicht mehr möglich gewesen. Mit dem "baltic rower" ist das wieder jeden Tag möglich, und ich freue mich immer darauf, im Geiste durch das Wasser zu pflügen und den Sport zu genießen. Eine sukzessive Steigerung ist durch die tägliche Erhöhung der Schlagzahl sehr einfach möglich. Nachteilig finde ich, dass eine Erhöhung der Zugbelastung nur durch mehr Wasser im Tank zu erreichen ist. Die gesundheitlichen Gefahren einer körperlichen Überbelastung sind bei mir kaum gegeben, da ich Heilpraktiker bin und in physiotherapeutischer Begleitung. Einschränkungen durch die schwachen Muskeln beim Anziehen der Beine habe ich durch das Unterlegen von Holzklötzen unter die Schiene und eine Erhöhung der Schräge gelöst. Das Material meine ich darurch dennoch angemessen zu nutzen und nicht falsch zu belasten. Auch die Nutzung des Platzes ist gut. Das Gerät steht in meiner kleinen Wohnung meist mit ausgeklappter Schiene, parallel zur Wand. Danke! [zobrazit méně]
de od Dieter Altgen dne 31.12.2019 5
Auf der Suche nach einem Bezahlbaren und gutem Rudergerät bin ich im Ladenlokal in Düsseldorf auf den Baltic Rower gestoßen. Mich hat neben dem Preis auch die leise Laufschiene und das sanfte Rauschen des Wassers überzeugt. Der widerstand beim ziehen ist immer perfekt auf die aktuelle Zugkraft angepasst. Für mich ist d... [číst dále]as Rudern ein perfektes Workout für Oberkörper, Beine, und Rücken. Ich habe eine Größe von 176cm und habe keinerlei Probleme mich Lang zu machen beim Rudern. Das Gerät lässt sich Problemlos mit 3 Handgriffen zusammenschieben um es Platzsparend in die Ecke zu schieben, kann dieses Gerät ruhigen Gewissens Empfehlen. [zobrazit méně]

Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower příslušenství - naše doporučení:

1 799,00 Kč
1 645,00 Kč 1 499,00 Kč
299,00 Kč
239,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 599,00 Kč
od 309,00 Kč
73x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.900.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 73 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér WaterRower dub
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
39 499,00 Kč
2
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX dark
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
42 554,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
27 427,00 Kč
24 299,00 Kč
4
First Degree Viking 3 V
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
48 799,00 Kč
5
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
6
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
42 554,00 Kč
7
Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One
Veslovací trenažéry ▸ Stil-Fit Veslovací trenažéry
79 299,00 Kč
8
Veslovací trenažer WaterRower, přírodní buk
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
39 499,00 Kč
9
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 936,00 Kč
21 299,00 Kč
10
Veslovací trenažer Taurus Row-X
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
41 154,00 Kč
36 499,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 40x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
73x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz